KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13568434
nr 1356 8434
Denis Stéen
(f. 1929), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 14/50. Motivet: 16x25cm
Denis Steen, svensk målare, tecknare och grafiker född i Östhammar 1929.
Utrop:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:07:55
Denis Stéen
Läs mer om Denis Stéen